למרבה הצער אזרחים רבים במדינת ישראל,  לא יכולים לקחת משכנתא ואשראים מסוגים אחרים, בגלל היסטוריית אשראי בעייתית, הסתבכויות כלכליות בעברם, בעיות משפטיות עם הנכס שבבעלותם ועוד.

הבשורה הטובה היא, באמצעות טיפול מקצועי ניתן לעזור. פנו אלינו ואנחנו נעזור לכם לקבל משכנתא בנקאית. טיפלנו כבר באלפי מקרים חלקם מסובכים מאוד, כמעט תמיד אנחנו מצליחים למצוא פתרון. התשלום על בסיס הצלחה בלבד

יש סיבות רבות לסירוב משכנתא העיקריות בהן:

מסורבי משכנתא

הכנסות לא מספיקות: 

חשוב להבין: כי פעמים רבות הבעיות קשורות יותר לנהלים פנימיים ולכללי רגולציה ופחות למהות הכלכלית. במיוחד עצמאיים, בעלי חברות, ובעלי הכנסות מחו"ל, לא תמיד הבנקים למשכנתאות יודעים להכיר בהכנסות האלה. במקרים כאלה עזרה מקצועית יכולה מאוד לעזור ולפתור את הבעיה. כמובן שאם באמת   אין הכנסות מספיקות אין טעם לקחת את המשכנתא.

הון עצמי לא מספיק: 

במקרים כאלו אנחנו ממליצים בדרך כלל להימנע מהעסקה ולא לנסות בכוח. זה לא בריא ולא נכון כלכלית להיכנס לעסקה בלי הון עצמי מספיק.

מסורבי משכנתא בגלל עבר "בעייתי":

הבנקים למשכנתאות, בדרך כלל באופן אוטומטי ישללו אתכם, בין אם כתוצאה מבידיאי שלילי, או כתוצאה ממידע שלילי אחר שיש להם,  אולם הצד החיובי הוא שאפשר לפתור את הבעיות האלה ואסור להתייאש!

אז מה עושים?

אנחנו מאמינים שצריך לשפוט אנשים על פי ההווה ולא על פי העבר, ואם הסתבכתם בעבר, והצלחתם לצאת מזה, אתם ראויים להערכה. גם אם הייתם מוגבלים, פושטי רגל, היו לכם תיקי הוצאה לפועל ועיקולים. אם הצלחתם לצאת מזה ולפתוח דף חדש, אנחנו נעזור לכם, לקבל את המשכנתא שאתם צריכים כפי שעזרנו לעוד לקוחות רבים אחרים.

 

צרו קשר עם צוות היועצים של סמארט קרדיט: